Douglas jest jedną z największych  sieci sklepów zajmujących się sprzedażą kosmetyków w Polsce i w Europie. Prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz internetową, dzięki czemu zapewnia swoim klientom łatwą dostępność oferowanych produktów. W ofercie sklepu Douglas możemy znaleźć wiele ekskluzywnych marek kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów, do makijażu oraz perfumy.

Douglas dba o swoich klientów starając się spełniać ich potrzeby na jak najwyższym poziomie, oferując profesjonalne doradztwo jak również pojawiające się nowości na rynku w branży kosmetycznej.

Gotowa na lato!

Gotowa na lato! Przygotuj skórę przed opalaniem! Bezpieczne kąpiele słoneczne! Dowiedz się więcej na douglas.pl znajdziesz tam wiele cudownych kosmetyków, które podkreślą Twoją wspaniałą opaleniznę!

Tylko dziś przy zakupach za min. 249zł otrzymasz rabat 50 zł.*

Spring Celebration! Przedłużamy promocję!!! Tylko dziś przy zakupach za min. 249zł otrzymasz rabat 50 zł.* Wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszesz kod Pamiętaj każde zamówienie za min. 199zł DOSTARCZYMY GRATIS , gdzie tylko chcesz, w ciągu 1-2 dni roboczych;) *Promocje i rabaty nie łączą się. Akcja nie obowiązuje na marki …