Wittchen jest jednym z największych liderów oferujących galanterię skórzaną dostępnych na polskim rynku i europejskim. Wittchen produkuje wysokiej jakości artykuły skórzane, które są zawsze aktualne z obowiązującymi trendami. Ręczne wykonanie, wysoka jakość materiałów z jakich wykonana jest galanteria skórzana oferowana przez firmę Wittchen powoduje iż każda nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie w sklepach sieci Wittchen coś wyjątkowego dla siebie. Wittchen zapewnia łatwą dostępność do swoich produktów zarówno poprzez sieć sklepów stacjonarnych jak i sprzedaż internetową.

Buty -70%

Promocja Wittchen! Buty -70%! Promocja trwa do do 28.04.2019. Odwiedź sklep internetowy z torebkami, obuwiem, galanterią skórzaną Wittchen.com i skorzystaj z aktualnej promocji!

Zapisz się do newslettera i odbierz 50zł na pierwsze zakupy!

Promocja Wittchen! Zapisz się do newslettera i odbierz 50zł na pierwsze zakupy! Sprawdź! Oferta ważna od 09.04.2019 do 09.05.2019 Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 300zł. Odwiedź sklep internetowy Wittchen.com i skorzystaj z aktualnej promocji!